افشاگری!

افرادی که برای مدت مدیدی تنها به سر می برند، مثلا جنگلبانی و در نتیجه میزان تحریکهای اجتماعی آنها به حداقل می رسد، به اوهام و تخیلات گرفتار می شوند و حرکات دیوانگان را بروز می دهند.

دکتر حمزه گنجی/ روانشناسی عمومی/ نشر ساوالان / ص۱۶۵

24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

مريم۲۲

هی بچه ها لو رفتيم...

مريم

به نظر من اين فقط اختصاص به جنگلبانان نداره بلکه مرتعبانان - ماهيبانان - محيطبانان و چوب بانان هم يه همچين حالاتی رو دارن..موافقی؟؟؟

بهشت پنهان

کی میدونه تو دنیای یه جنگلبان تنها چی میگذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرش

http://www.arashasadi.persianblog.ir سلام دوسته من ضمن تشکر از وبلاگ باهالت ميخوام شمارو دعوت به عضويت در يه سايت درآمدزا بکنم كه با فعاليت شما هم تداخل نداره فقط شرايطش رو بخون خودت مي فهمي چيه من که خيلي موفق بودم آمار سايتت بالاس تو هم موفق ميشي توي وبلاگم شرايطش هست بخون حتما بخون ضرر کردي بگو من ضررتو ميدم راس ميگم http://www.arashasadi.persianblog.ir/ در ضمن براي بالا برد آمار وبلاگت کد لينک باکس مارو در صفحه ويرايش قاب وبلاگت در آخر کدها قرار بده بعد لينک خودتو برامون ارسال کن تا در باکس قرار بديم http://arashasadi2.nikblog.com منتظرتم

مرد خاکی

نيازی به افشاگريت نيست!! خودتم جنگلی هستيا! فکر نکن بقيه اينطوريند!در درجه ی اول خودت اينجوری هستی

منصوره

جديدآ خبر های جالبی می شنوم در اطرافم... ولی اصلآ واسم مهم نيست

سيروان

افشاگری آبرو ريزی مياره!! صبر بايد کرد. صدای فرياد تا ۲ سانتی متريمون نميرسه!