نظر افکندن به خويشتن

(( هنگاميکه پس از گذراندن بيست روز انزوا خود را در ميانه راه رم يکی ازچهار راه مقدس سنت جادويين يافتم کشف کردم که حالم بسيار بدتر از زمانيست که سفر را آغاز کردم.درتنهايی احساساتی لئيمانه تلخ و حقيانه در من رشد ميکردند.بسراغ مرشدی رفتم و واقعيت را برايش تعريف کردم گفتم در آغاز آن سفر زيارتی گمان ميکردم بخداوند نزديکتر شده ام.اما حالا احساس بسيار بدتری دارم.مرشد گفت:

بسيار بهتری نگران نباش.درحقيقت هنگاميکه روح خود را بسوی نور تعالی ميبخشيم نخستين چيزی که ميبينيم تارهای عنکبوت و غبار و ضعفهای روحمان است.اما همين فرصتی است برای اصلاح آنها.هرگز نگذار آگاهی از عيبهايت تو را بترساند.))

(پائولو کوئليو)

 

/ 9 نظر / 5 بازدید
ali bi gham

اولا: اجازه ما هم دست شماست . دوما : اين دفعه جالب بود.

sima

ارمغان عزيز در سفری که برای کشف خود ميکنی بايد برای انتقاد از خود هم آماده باشی تو الان در بهترين مسيری همان مسيری که تورا به تکميل نواقصت ميرساند و بدليل ايتکه انسان در برابر تغييرات هميشه مقاوم است و براحتی دست از سر علائق و وابستگی های قديمش بر نميدارد بايد از تمام مراحل عصبانيت -انکار -افسردگی و مقابله بگذری تا بتوانی خود واقعی ات را بدور از تعصبات ببینی و به مرحله قبول برسی. موفق باشی

محمد نظری

سلام...خيلی عالی شده...باز هم به من سر بزن..من آپم...سرافراز و سربلند باشی...

armaghan

پائولو کوئليو / دومين مکتوب

کیومرث........

من هم 8 مارس رو تبریک می گم دانشگاه هم مراسمی درین ارتباط برگزار کردیم و ممنونم که به من سر زدی .

کیومرث........

راستی در مورد کامنتی که نوشته بودین خیلی منونم من بیشتر از این ها شاید وظیفه داشتم به شما کمک کنم ولی درگیر برنامه های همایش بودم . امیدوارم موفق باشین . درمورد جلسه بحث من که مشکلی نداشتین؟؟

roya

hey every one happy new year to all the cool guys i love u all and i have to say that's cool page i love it and i enjoyed it keep it up babys bye bye @};-