معجزه ذهن

ای بنده من! مرا فرمان ببر تا تورا همانند خود گردانم. من زنده ی جاوید هستم. و ترا نیز زنده ی جاوید خواهم ساخت. من توانگر مطلق هستم. ترا نیز چنان توانگر خواهم ساخت که هرگز نیازمند نشوی. من به هرچه فرمان دهم انجام پذیرد و ایجاد شود. ترا نیز مانند خود گردانم که هرگاه چیزی بخواهی بگویی باش و آن بشود.

ای داوود! به قومت از جانب من بگو که هریک از بندگانم از من اطاعت کند من نیز از او اطاعت کنم و او را در طاعت خود یاری دهم. اگر چیزی از من بخواهد به او بدهم و اگر دعایی کند اجابت نمایم. اگر بمن توکل کند او را حفظ نموده و همه امورش را کفایت کنم و اگر همه مخلوقات قصد او را کنند در برابر آنها حائل شوم.

 

/ 19 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارسلان

نوشته ی جالبی بود ٬ چه آهنگ قشنگی برای وبلاگت گذاشتی من خيلی خوشم اومد و چند بار از اول گوشش دادم ٬ ميشه بگین از کجا جورش کردی و برای آپلود موسقی بايد چه کار کنم ؟؟؟

ارسلان

راستی با تبادل لينک موافقين ؟

ترانه

سلام قالبت و مطالبت خيلی قشنگه بازم بيا پيش من

احسان

با اینکه «بریم بیرون چیکار ؟» موافقم ! من که ميگم اگه خونه مي نشستيم و فيلم «روز واقعه» رو واسه ۷ امين بار هم ميديديم می ارزيد تازه متوجه يه جمله ها و صحنه هاييش شدم که قبلا نشده بودم ....... ایول بیضایی گرچه جذبه های بدی هم نداشت اون بيرون هی ارمغان، نميری فجر ؟

رکسانا

ما دو تن بودیم با یک دل او رفت بی دل تن من ماند و دل و دل و غصه و او من ز او پر شدم و مردم مردم و پو سیدم من آپم و منتظر حضور شما

صالح کاميابی

منم ميگم بيرون بهتره ! موهام سيخ سيخه !‌ درسامم خوندم

الهه

سلام من آپ کردم منتظرت هستم

احسان

نه، نديدم اون رو. تازگی خيلی کم فيلم ديدم، اميدوارم تو اين هفته بتونم کمی جبران کنم ... شايد

احسان

ارمغان ميری فجر ؟ فيلم خارجی هم داره ها ! فيلم معرفی می کنی مسئوليتش و قبول کن !