دوست داری تابستون امسال رو چطور بگذرونی؟

دهم تیر برا طرح جنگلداری میریم شمال. و اول مرداد برمیگردیم همه میگن خوشبحالت! آره خب...جنگل پر از کنه! و حشرات دیگه! چکمه های لاستیکی به پا و کلاه زنبورداری برسر.شرجی و گرما...حالا بگذریم که تو خوابگاه دخترا کدوما به کشیدن موهای همدیگه اقدام کنن!ولی ..ولی..ولی خاطره هاش قشنگه..

summer.gif

تو تابستونتو چطوری میگذرونی؟14.gif

تا حالا به این فکر کردی که تابستون فصل هیجانه؟ البته برای همین سنین.ممکنه مسن تر که بشیم برای ماهم تابستون با گرما و راه اندازی کولر و شهریه کلاس شنای بچه هامون تعریف بشه! ولی ما هنوز گرمای خورشید رو میگیریم و به تک چرخ موتور سیکلت و ارتعاش تارهای گیتارباس و تجلی یه عشق تبدیلش میکنیم.هنوز سلولهامون بازسازی میشن! میونه ت با فال گرفتن چطوره؟ حتما با دیوان حافظ فال میگیری...یکی از دوستای من با ورق , خیلی توپ فال میگیره.میدونستی با هرچیزی میتونی فال بگیری؟(بعدا توضیح میدم) منم با افکار بزرگ انتونی رابینز فال گرفتم!!!!!برای تابستون امسال:

قواعد کهنه را درهم شکنید و طرحی نو در افکنید ؛ طرحی جنون آسا!

بروبچ وبلاگی خدافظ ما رفتیم تا یکم مرداد23.gif

/ 19 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صادق

اميدوارم با دست پر برگردی تا بعدها حسرت حتی يک لحظه از دست رفته را هم نخوری!

mm312

سلام. سفر بخير. منم ۱۹ و ۲۰ تير ميرم گيلان ماموريت. ياعلی.

کیومرث

خبرشهادت یکی ازماموران وظیفه شناس محیط زیست استان خراسان شمالی در وبلاگ بخوا نید.

حيات وحش ايران

سلام از ما که نه خداحافظی کردی نه خبری چيزی . روز زن مبارک. اميدوارم خوش گذشته باشه

شهریار شفق

. . . می روم به افق های بیکران کنار ذلال آبی ی ساکت آن طرف کنار برکه آبی نشته چکاوکی تنها نگاه ..ووو ... ... شهر یار . شفق

کیومرث

در حالی که هنوز خستگی مسافرت طولانی و کار سنگین در جنگل های شمال را به تن دارم ، خبر عدم حضور مسئولان محیط زیست کشور در مراسم تدفین شهید شاه کوه محلی خستگی ام را دو چندان کرد . این در حالی است که پیشتر از این نیز خبر ممانعت از دفن شهید شاه کوه محلی در قطعه مربوط به شهدا مایه ناراحتی دوستداران و حافظان طبیعت بود ........................ منتظر نظرات سازنده ی شما در این ارتباط هستم .

مرد خاکی

سلام...فکر کنم از مسافرت!برگشته باشيد...خوش گذشت؟ تارنگار بروز شد....مهار نشدنی ها!

محمد قاسمی

سلام دوست عزیز من دوباره برگشتم اپ دیت هم کردم سر بزن اینترنتم یه چند وقتی بود که خراب بود برای همین وقت نمی کردم سر بزنم تمام مطالبی رو خم که در زمان نبود من نوشته بودید هم بعد از دیسکانکت می خونم

مانا

عليک سلام. خوش گذشت؟